250.00 ₺ Ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Çeli̇ktepe Petshop
Buradasınız: Anasayfa / Blog
21 Eylül 2022, Çarşamba
Çeliktepe Petshop
Çeliktepe Kedi Köpek Mamaları
Çeliktepe Petshop

Çeliktepe Petshop

Çeliktepe Petshop hayvanlarınız için en uygun mama ve eşyalara sahip yerlerden birisidir. Farklı hayvan mamalarının yanı sıra kuş, kedi ve köpekleriniz için mama kapları da bulunmaktadır. Evcil hayvan sahipleri kedi ve köpeklerinin sağlığını ön planda tutmaktadır. Bu nedenle seçilen mama ve eşyalar evcil hayvanınız için önemlidir. Çeliktepe Petshoplar 'da evcil hayvanlarınız için özel yiyecekler üretilmektedir. Bunun yanı sıra ülkemizde bulunan bazı petshoplar hayvan satışı da yapmaktadır. Cins kedi ve köpek türlerinin satışı bu mekanlarda gerçekleşir. Özel kedi ve köpek türleri hakkında bilgi almak için bu tür mekanlara gidebilirsiniz. Sahipleri tarafından özel olarak bakımı yapılan hayvanlar mamalarla büyütülmektedir. Hayvan sahipleri güvenilir yerlerden mama almaktadır. Ucuza Mama firmamızdan evcil kedileriniz için en uygun fiyatlara mama alabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamızda köpekler için de özel yiyecekler bulunur. Çeliktepe Petshop özel kedi ve köpekler için mamalar bulundurmaktadır. İstanbul Kağıthane bölgesinde bulunan Ucuza Mama firması web sitesi üzerinden satış yapmaktadır. 7/24 iletişim kurabileceğiniz firma en özel ürünleri ile hizmet vermektedir. Petshop firması köpekleriniz ve kedilerinizin sağlığını ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Kedi ve köpek ürünlerinin yanı sıra kuşlar için özel ürünler bulunmaktadır. Ayrıca kemirgen hayvana sahip müşterilerimiz için de ürünlerimiz mevcuttur. Ucuza Mama balık sever hayvan sahiplerine özel akvaryum ve yemlerle hizmet vermektedir. Evcil hayvanınız için sağlığın ön planda tutulduğu mamalar tek tıkla uzağınızda yer alır.

Ucuza Mama Kedi Ürünleri

Kedi sahibi insanların çoğu koruyucu bir yapıya sahiptir. Evcil hayvanın sağlıklı beslenmesi kişi için önemli bir konudur. Alacağı eşyalar ve besinlerin seçiminde oldukça dikkatli olan evcil hayvan sahibi kişiler için Çeliktepe Petshop en güvenilir adrestir. Kediler tat bakımında tatlı yiyecekleri fark etmemektedir. Tatlıların içerisinde bulunan glikoz kedilerin bünyesine zarar vermektedir. Kedi sahipleri mama seçimlerini glikoz içermeyen besinlerden yana kullanırlar. Ucuza Mama kedileriniz için en uygun besin değerine sahip mama üretimi yapmaktadır. Seçeceğiniz kuru mama ve açık mamalar kedilerinizin hoşuna gidecektir. Kedi mamaları açıktan satışı gerçekleştirildiğinde bir kilogram üzerinden satışı yapılmaktadır. Yetişkin ve yavru kediler için öze olarak üretilen açık mamalar Ucuza Mama firmasında internet üzerinden de hizmet verir. Tavuklu, tahıl-kuzu etli mama temaları ile kedileriniz için vazgeçilmezler arasında yer alır. Ucuza mama firması özel olarak üretilen yiyecekleri satışını gerçekleştirmektedir. İstanbul'da bulunan firma hayvanlarınız için en güvenilir adreslerden biridir. Somonlu, tavuklu, sığır etli ve peynirli sıvı ödül mamaları kedileriniz için vazgeçilmez olacaktır. Bu ürünlerde balık ve peynir kediler için özel olarak üretilmektedir. Çeliktepe Petshop mağazalarında biri olan Ucuza mama kedileriniz için özel ürünlerde tasarlamaktadır. kedi tasması, kumu, tuvaletleri, kapları ve oyuncakları ile hizmet vermektedir. Kedi tuvaletleri küçük, orta ve büyük boy olmak üzere üretimi gerçekleşmektedir. Boyutların artmasına bağlı olarak ücretlendirme de artmaktadır. Ucuza Mama ürünlerinde biri ise çubuk mamalardır. Çubuk mamalar ödül olarak verilmektedir. Ciğerli, tavşanlı, kuzulu ve sığır etli üretilen ürünler arasında yer alır. En uygun fiyatlara ödül mamaları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Karışık mamalarda bulunmaktadır. Peynirli ve sığır etleri ile karıştırılmış olan ödül mamaları kedilerinizin en sevdiği yiyeceklerdendir.

Çeliktepe Petshop Köpek Ürünleri

Keksin işitme ve koklama kabiliyeti ile bilinen köpekler mama seçiminde oldukça seçicidir. Sizin güveniniz köpeğinizin beğenisini kazanmak için çalışmalarına devam eden Ucuza Mama sevilen mekanlar arasında yer alır. Tecrübe ve deneyim ile müşterisi ile her süreçte iletişim halinde olan firma sadece mama üzerine çalışmamaktadır. Köpekler için özel olarak tasarlanan eşyaları da firmamızda bulabilirsiniz. Çeliktepe petshop mağazaları arasında adını duyuran Ucuza Mama farkı ürünleri ile hizmet verir. Köpekler için hazırlanan kuru mamalar kilogram cinsinden satışı yapılır. Sindirim sisteminde sorun olan köpekler için ayrı kuru mamalarda bulunmaktadır. Kuzu etli, somonlu, sığır etli kuru mamalar sitemizde farklı markalarla müşteriye sunulur. Kolay karşılaştırma yapabileceğiniz mamalarda köpekler için en iyi besin değerine sahip ürünler bulunur. Kuru mamalar small (S), large (L) ve medium (M) paketlerde hizmet vermektedir. Yetişkin ve yavru köpekler için ayrı mamalar üretilir. Besin değeri açısında resmi kurumlar tarafından değerlendirilen mamalar güvenle evlerine gelir. Web sitesi üzerinden de satışı gerçekleşen köpek mamaları sahiplerin güvenini kazanmıştır. Yüksek karbonhidrat ve protein içerikli açık mamalarda firmamızda hizmet vermektedir. BU ürünlerde de köpeğin yaşı önemlidir. Yavru ve yetişkin köpekler için ayrı ayrı üretilen mamalar yanlış tüketildiğinde sindirim sisteminde sorunlara sebep olacaktır. Alacağınız ürünün köpeğinize uyması gerekmektedir.  Detaylı bilgi almak isteyen kişiler için 7/24 hizmet verilmektedir. Kuru mama yaş mamaya göre ekonomik bir üründür. Ayrıca kuru mama uzun ömürlü olması sebebi ile işe giden müşteriler için büyük avantajlar sunmaktadır. Yaş mama köpeğiniz için oldukça besleyici bir üründür fakat kapa konulduğu takdirde kısa sürede tüketilmesi gerekir. Firmamızda iki üründe mevcuttur. Karşılaştırma imkanı sunarak en doğru karar müşteriye bırakılmıştır. İki üründür oldukça uygun fiyatlara satışı yapılır. Ucuza Mama konserve köpek mamaları ile tek kullanım için çeşitli fırsatlar sunar. Tavuklu, hindili et parçacıkları konserve ürünler için tercihlerin başında yer alır. Konserve ürünlerinde kuzu, sığır, hindi ve tavuk eti küp şeklinde köpeğinizin yiyebileceği boyutlarda hazırlanır. Ayrıca sebzeli ve püre şeklinde konserve ürünlerde firmamızda bulunmaktadır. Çeliktepe petshop firmaları arasında adını duyuran Ucuza Mama adında anlaşıldığı gibi en kaliteli ürünler müşterisine uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Köpek su ve mama kapları farklı tasarımları ile hizmet vermektedir. Su ve mama kaplarının tasarım şekilleri köpekleriniz için oldukça kullanışlıdır. Ucuza Mama firmamız tarafından üretilen mamalar müşterinin güvenini kazanmıştır.

Akvaryum Ürünleri Hakkında

Evlerinizde beslediğiniz balıkların güvenliği için akvaryum olması gereken ürünlerdendir. Balık sahipleri tarafından özel olarak seçilen akvaryumlar kullanım açısında rahatlık göstermelidir. Kolay taşınmalı ve hareket ettirilmelidir. Ayrıca balıklarınızın sağlığı için akvaryum temizliği de önem arz etmektedir. Akvaryumlar balıklar için en uygun şekilde tasarlanmaktadır. Havalandırma ve filtre yapısına sahip akvaryumlar balıklarınızın sağlığı için koruma sağlar. Fakat unutmamanız gereken noktalardan biri filtre ve havalandırmanın geceleri kapatılmaması hususudur. Ayrıca filtreler temizlenirken akvaryum suyuyla temizlenmemelidir. Bu filtreyi daha kirletecektir. Çeliktepe petshop firmalarında olan Ucuza Mama balıklar için özel akvaryumlar ile hizmet vermektedir. Balıklar için en uygun ortam oluşturulur ve rahat bir habitat sunulur. Peki, Ucuza Mama akvaryumlarda nelere dikkat edilmelidir?  ilk olarak akvaryum temizliği balıklar için önemlidir. Pürüzsüz yüzeyleri sayesinde kolay temizlenebilen akvaryumlarda güvenle balık besleyebilirsiniz. Akvaryum içine yerleştireceğiniz süslerin temizlemesi gerekmektedir. Balık besleyenlerin dikkat etmediği noktalardan bir kumdur. Balıklar için uygun olamayan kum yapıları hayvanın ölmesine neden olur. Akvaryum yapısı içerisinde besleyeceğiniz balık türü için önemlidir. Aldığınız akvaryumda tek bir balık yaşayacaksa küçük boylar idealdir. Fakat birden fazla balıklar için küçük boy akvaryumlar dar gelebilir. Seçeceğiniz Ucuza Mama akvaryumlar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Uygun fiyatlarla satışı yapılan akvaryumun yanı sıra farklı ürünlerin satışı web sitesi üzerinde gerçekleşir. İstanbul Kağıthane ilçesinde yer alan firmamızı da ziyaret edebilirsiniz. Yüz yüze iletişim kurmak isteyen müşterilerimiz için çalışanlarımız hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra site üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. E-mail ve telefon üzerinden görüşmeler gerçekleşmektedir.

Kuş Ürünleri

Çeliktepe petshop mağazalarında olan Ucuza Mama firmamız kuşlarınızın ihtiyacını da karşılamaktadır. Su kapları, kıl sepeti yuvaları ve gaga taşları ile hizmet vermektedir. Evlerimizde en çok beslediğimiz türlerden olan muhabbet kuşları için özel 100 cc'lik su kapları bulunmaktadır. Kuşlarınızın rahat hareket etmesi için tüneklerde bulunmaktadır. Firmamızda plastik ve tahta tünekler bulunmaktadır. Canlı renkleri ve farklı boyutları kuşlarınız için özle olarak tasarlanmıştır. Eğlenceli vakit geçirmesi ve kendini habitatında hissetmesi için tahtadan da tünekler bulunur. Kullanım açısından da iki farklı tünekte kolaylık gösterecektir. Standart olarak 30-40 santimetre civarında olan tünekler kuş kafeslerine kolay monte edilir. Sökme işleminde de zorlanmadan çıkaracağınız tünekler kuşların eğlencesidir. Tüneklere ek olarak gaga taşları kuş sahiplerinin sık sık aldığı ürünlerdendir. Gaga taşları kuş gagasının törpülenmesinin yanı sıra hayati önemi de bulunur. Firmamız gaga taşları kategorisinde mürekkep balığı kalamar kemiğini de satışa sunar. Bu tür ürünler papağan besleyenler için en uygun gaga taşlarıdır. Muhabbet kuşlarının gagaları içe doğru kıvrık bir yapıya sahiptir. Eğer gaga törpülenmezse kuşun ölmesi kaçınılmaz olacaktır. Bunun yanı sıra gaga taşlarında bulunan mineraller kuşlar için yararlıdır. Gerekli minerali doğal habitatında kolayca bulan kuşlar ev ortamında bu ihtiyacı gaga taşı ile giderir. Ucuza Mama firmamız tarafından üretimi yapılan gaga taşı en uygun fiyatlara satışı yapılmaktadır. Çeliktepe petshop akıllı mama kapları sayesinde kuşunuz için en ideal besin değeri ile hizmet vermektedir. Ucuza Mama sitemizde bunların yanı sıra kuşlar için kraker mamalarda bulunur. Yetişkin ve yavru muhabbet kuşları içi özel içerikleri ile kuş yemleri en uygun fiyatlarla web sitemizde hizmet vermektedir.

Çeliktepe Petshop Kemirgen Ürünleri

Kemirgen ürünleri kategorisinde yer alan hamster ürünleri Ucuza Mama firması tarafından hizmet vermektedir. Hamsterler kuşlar gibi kemirgen taşına ihtiyaç duyar. Kuşlar için olan gaga taşına benzeyen işlevi hamster sahiplerinin dikkat ettiği bir üründür. Çeliktepe petshop genellikle tuz ve minerallerden oluşan disk şeklindeki taşlarla kemirme işleminin yerine getirilmesini sağlar. Kemirgenler için özle olarak yüksek lif oranına sahip mamalar üretilmektedir. Yapıları gereği lifli besinlere ihtiyaç duyan hamster gibi kemirgen hayvanların bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Hamster gibi hareketli hayvanlar için tasarlanan koşu diskleri çeşitli ihtiyaçları karşılar. Ayrıca hamster benzeri hayvanlar için tercih edeceğiniz yaşam alanı da önemi bir yere sahiptir. Hayvanın hareketliliğinin kısıtlanmaması gerekir. Doğal yaşamından ayrı olan hayvanların stres düzeyini azaltarak rahat bir yaşam alanı sunmalısınız. Hamster gibi kemirgen hayvanlar oyunu seven canlılardır. Oyun çarkı ürünleri hamster sahipleri tarafından oldukça kullanılan malzemelerdendir. Kemirgen hayvanlar için mama türü olarak hamster talaşı da bulunmaktadır. Besin değeri açısında zengin olan bu ürünler içerisinde meyvelerle tatlandırılmıştır. Çeliktepe petshop ürünleri resmi kurumlardan onay almış markalar ile hizmet vermektedir. Hayvan sağlığı ön planda tutularak yapılan tüm üretimler müşterilerden tam puan almaktadır. Çalışma yelpazesini genişletmeye devam eden firmamız farklı alanlarda da hizmet verir. Kedi, köpek, kuş, balık ve kemirgen hayvanlar üzerinden yaptığı çalışmalarda devam etmektedir. Güvenilir malzemeleri ve besin değeri yüksek mamalar ile hayvanınızın sağlığı emin ellerdedir.

Anında Sipariş Hattı İle

Popüler Yazılar
Etiketler
çelitepe petshop
Çeliktepe kedi mamaları
çeliktepe köpek mamaları
çeliktepe petshop sipariş
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın